RSS feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

Älgfritt (18/10/2020)
Sunday 18 October 2020
Category: Träning
Ödeby(Övralid), OK Motala
H 45, Placering 14. WinSplits...
Motala Mästerskap lång (20/09/2020)
Sunday 20 September 2020
Category: Tävling
Tärrnmossen, Motala AIF OL
Öppen 7. Placering 1. WinSplits...
Motalamästerskap (24/03/2020)
Tuesday 24 March 2020
Category: Tävling
Borensberg, Tjällmo-Godegårds OK
Natt|Results
H 45. Winsplits...
Kretsträning (21/03/2020)
Saturday 21 March 2020
Category: Träning
Björka, Motala AIF OL
Långa
Sverigepremiären, lång (01/03/2020)
Sunday 1 March 2020
Category: Tävling
Äspet-Yngsjö, OK Pan-Kristianstad
Lång|Results
H 45. Winsplits...
Sverigepremiären, medel (29/02/2020)
Saturday 29 February 2020
Category: Tävling
Äspet-Yngsjö, OK Pan-Kristianstad
Medel|Results
H 45, Winsplits...
Ramonsbana#6 (18/02/2020)
Tuesday 18 February 2020
Category: Träning
Kohagsmossen, Motala AIF OL
natt|Results
Inget GPS-spår
Ramonsbana#5 (11/02/2020)
Tuesday 11 February 2020
Category: Träning
Bråstorp, Motala AIF OL
Natt|Results
Långa
Ramonsbana#4 (04/02/2020)
Tuesday 4 February 2020
Category: Träning
Staffanstorp, Motala AIF OL
Natt, leg Långa|Results
Ny snö ca 5 cm.
Ramonsbana#2 (21/01/2020)
Tuesday 21 January 2020
Category: Träning
Bråstorp, Motala AIF OL
Natt|Results
Sprang långa bana 7 km 60.16 min. Ingen snö.