RSS feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

 (06/05/2021)
Thursday 6 May 2021
Category: Träning
Vresjön
Korridor orientering (02/05/2021)
Sunday 2 May 2021
Category: Träning
Gräsgölen, Motala AIF OL
UsynligO. (29/04/2021)
Thursday 29 April 2021
Category: Träning
Godegård
Sprang/gick en bana från en orienteringstävling från 2019. Använde appen UsynligO. Man får ljudsignal från appen när man ä...
Korridorsorientering (18/04/2021)
Sunday 18 April 2021
Category: Träning
Gräsgölen, Motala AIF OL
Kretsträning (20/03/2021)
Saturday 20 March 2021
Category: Träning
Bråstorp, Motala AIF OL
Mellan.
Kretsträning (06/03/2021)
Saturday 6 March 2021
Category: Träning
Råtorp, OK Motala
Mellan. Placering 14.
Ramonsbana E 7  (16/02/2021)
Tuesday 16 February 2021
Category: Träning
Staffanstorp, Motala AIF OL
Natt|Results
Mellan
Ramonsbana E 6 Vadstena (02/02/2021)
Tuesday 2 February 2021
Category: Träning
Vadstena, Motala AIF OL
Natt|Results
Mellan banan
Ramonsbana E 4 (12/01/2021)
Tuesday 12 January 2021
Category: Träning
Bråstorp, Motala AIF OL
Mellan.
Ramonsbana E 3 (07/01/2021)
Thursday 7 January 2021
Category: Träning
Bläsens Hage, Motala AIF OL
Mellan. Tappade SI-pinnen mellan 3 och 4. Fick gå tillbaka och leta.